امروز شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
سالن اجرا: مجمتع فرهنگی و هنری اسکو (اسکو)
تاریخ اجرا: ۳ اسفند ۹۷
ساعات اجرا: 20
قیمت: از 10,000 تا 50,000 تومان

اجرای صحنه ای عاشیقهای تبریز

عاشیق سؤز دئیر

 

3 اسفند 97

ساعت 18 و 21

مجتمع فرهنگی هنری 29بهمن، موسسه بین المللی الف، سالن اقبال آذر

 

قیمت بلیت:

رديف 1 تا 5: 50 هزارتومان
رديف 6 تا 9: 40 هزارتومان
رديف 10 و 11 : 30 هزارتومان
رديف 12: 20 هزارتومان
رديف 13: 10 هزارتومان

 

درباره عاشیق حسن اسکندری:
دارنده دکترای افتخاری موسیقی، فعاليت خود را از سال 44 با دریافت ديپلم آواز ایرانی از آموزشگاه ايران پوی تحت تعلیم استاد فاریا در تهران، آغاز کرد و بعد از آوازخوانی در تهران به تبريز بازگشت و بخاطر علاقه پدرش، به سبک عاشیقی روی آورد و از همان اول بعلت صدای زيبا و مهارتش در آوازخوانی شهرت فراوانی در آذربايجان پیدا کرد و بعنوان سرپرست عاشیقهای آذربايجان شروع به اجرای کنسرت در شهرهای مختلف کشور و حتی اجرای تئاتر ادامه کار داد. از سال 64 با شركت در جشنواره دهه فجر، مقامها و جوایز زیادی بعنوان بهترین خواننده و نوازنده دریافت و سپس در بیش از 30 کشور اروپائی و آسیائی و آمریکا نیز اجرای برنامه داشت. و طی سالهای فعالیت بیش از 20 آلبوم با شرکتهای ماهور و ايران صدا و شركت گوزل قوپوز دارد که با تاسیس شرکت گوزل قوپوز در سال 73 کنسرتهای متنوعی اجرا و در سال 76 آموزشگاه موسیقی اسکندری را تاسيس نمود. و در سال 96 کتاب خاطرات خود را منتشر نمود.
از آلبومهایش ميتوان به لیلی و مجنون_ داستان کوراوغلو_ حیدربابایه سلام_شیور_ قاچاق کرم اشاره کرد.

 

اعضای گروه:
عاشیق علی کریمی که با وجود بیماری و نابیناییش حدود 60 داستان که برخی چند روز طول میکشد و بیش از 70 آهنگ عاشیقی دیگر مناطق ايران را ميداند.
اسماعيل خدائی نوازنده بالابان و رضا قره داغی نوازنده قاوال و محمود نجفی نوازنده قوشاناغارا.
و دو نوجوان تازه کار اما کاربلد بنامهای یاشار هادی و سینا خیالی نوازنده قوپوز و با صدای زيبا و دارنده مقام مسابقات آوازخوانی.

انتخاب سانس
جمعه ۳ اسفند ۹۷
سانس 20
ساعت 20